KONTAKT

Dobrý den,

chtěli bychom Vás přivítat na stránkách společnosti ForB, s.r.o. a zároveň vyjádřit potěšení z Vaší návštěvy.

Jsme mladý a dynamický kolektiv zaměřený na kvalitu a spokojenost našich klientů. Společnost byla založena s cílem poskytnout komplexní služby v oblasti stavebnictví. Pomůžeme Vám se stavebním povolením, s návrhy a realizací staveb, vykonáváním stavebního a autorského dozoru.

Protože v této oblasti máme už četnou zkušenost, jsme si vědomi, jak náročná je stavba či rekonstrukce domu a kolik zálěžitostí je s tím spojeno, a tak se snažíme klientům tento proces maximálně zjednodušit. Zastoupíme Vás v mnoha činnostech, případně poskytneme poradenství „jak na to“.

Navrhovaní staveb řešíme v souladu s platnými energetickými požadavky na výstavbu, udržitelnou architekturou a především s požadavky klienta. Preferujeme jednodušší architekturu, prosazujeme funkčnost staveb před komplikovanou architekturou, dbáme na ekonomickou podstatu návrhu.

Realizace staveb jsme začali řešit nejprve vlastními developerskými projekty, při kterých jsme cílili na moderní bydlení s ultra nízkoenergetickými a pasivními standardy. S rostoucí poptávkou o realizaci staveb a narůstající složitostí výstavby jsme se rozhodli nabídnout tuto službu i soukromým investorům.

Poskytování služeb stavebního a autorského dozoru provádíme za účelem dodržení projektu, technologických postupů a eliminací chyb při výstavbě. Ne vždy se na stavbách postupuje správným způsobem a s rostoucími požadavky na výstavbu se tento problém bude více prohlubovat a proto narůstá význam profesionálního stavebního a autorského dozoru.

Dovolte nám postavit s Vámi nový domov.

 

Kontaktujte nás

lubomir1
IMG_20210308_222247
Miroslav Foriška - Administrativa
patricia2
Patrícia Čanecká - Asistentka

Zkušenosti a získaná osvědčení odborníků působících ve společnosti:

 • Rekonstrukce STU Fakulty elektrotechniky a informatiky v Bratislavě

 • Spoluautorství a dozorování výstavby přes 30 projektů rodinných domů

 • Vedení developerského projektu výstavby rodinných domů ve městě Holíč (SK)

Návrh a dozorování ocelových hal pro UK

 • Beam Builders ltd – Hastings Academy
 • AJA ltd – Ramberts Dance Company
 • Builders Beams ltd – Wimbledon Home Park
 • DMorgan ltd – Lion Farm

Participace při výstavbě

 • AE Mochovce
 • LDPE Slovnaft Bratislava
 • Absolvování odborných kurzů Institutu pro energeticky pasivní domy

 • Osvědčení pro realizaci pozemních staveb uděleno Slovenskou komorou stavebních inženýrů


Pokud máte zájem o spolupráci či o některou z nabízených služeb, pokud vlastníte pozemek a chcete na něm postavit dům, pokud potřebujete poradit nebo pomoci v oblasti stavebnictví, pokud Vás na našich stránkách něco zaujalo, neváhejte a napište nám. Nabízíme i online konzultace za pomoci Viber, WhatsApp, Skype, Messenger.


Těšíme se na spolupráci.

Tým společnosti ForB, s.r.o.